אודות

נעים מאוד. אנחנו, בת חן ודרור גרנביץ', מזמינים אתכם לביקור ולטעימה מאורח חיינו בבת דרור – בית למלאכות.

הסיפור שמאחורי הסיפור

אני בת חן לבית אלמוג, אומנית ויוצרת, בעלת תואר ראשון במִנהל עסקים וחינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים, מדריכת קבוצות אומנות בארץ ובחו"ל וקצינה במילואים.
מגיל צעיר אהבתי לעסוק בציור, בפיסול בחֵמר, בעבודות גבס ועוד, וגם היום תמצאו אותי בכל דקה פנויה מערבבת, צובעת ויוצרת. הטבע והשקט שסביבי מספקים לי שפע של השראה, ומעת לעת אני מתחדשת בתחום אומנותי נוסף כמו סיתות באבן או קליעת שרפרפים.
האירוח שלכם בבת דרור – בית למלאכות הוא עבורי זכות גדולה המאפשרת חשיפה למזיגה הנפלאה שבין חיי היומיום, הטבע והיצירה. אנו מטפחים את הטבע הסובב אותנו, והוא מחזיר לנו מטובו: שיחי הלבנדר הריחניים משמשים אותי להכנת שמפו, קרמים וסבונים, מצמח האלוורה נרקחות משחות להרגעת העור, וענפי הזית משמשים כגוף המובייל שאנו מכינים בסדנת הצבעים הטבעיים.

איך בכלל הגענו להר הזה?

בשנת תשע"ד (2014) קשרתי את חיי בברית נישואין עם דרור גרנביץ', הוא דרור הבנאי, האיש עם ידי הזהב.
בנעוריו כתב דרור חזון על בניית בית במו-ידיו ועל חיים בחיק הטבע, ובחלוף שנים, לקראת נישואינו, חיפשנו מקום מגורים ושמענו על האפשרות לבנות כאן לבד. דרור עשה ימים כלילות בבניית הבית, ובדיוק חמישה חודשים מרגע שהחל במלאכה הושלמה הבנייה. בליל החתונה חנכנו את ביתנו החדש!
החזון של דרור הפך למציאות, וגם פרקי ההמשך כבר רוקמים עור וגידים. דרור יוצר עולמות דרך בנייה טבעית ונגרות מסורתית, ואני בונה עולמות דרך המלאכות שבהן אני עוסקת ומבוססות גם הן על חומרים טבעיים כמו עץ, חֵמר, צבעי טֶמפֶּרָה ועוד.
החלום שלנו הולך ומתגשם כאן באהבה גדולה שבחרנו לבטא בחיבור שמותינו: בת דרור.